• Handlem częściami zamiennymi do ciągników Zetor produkcji czeskiej zajmujemy się od 2002 roku.
  • Prowadzimy sprzedaż hurtową dla firm handlowych i sklepów oraz sprzedaż detaliczną z magazynu o asortymencie 4500 pozycji
  • Szczególnie rozwinęliśmy sprzedaż wysyłkową – dostawa na drugi dzień roboczy – wystawiamy faktury VAT
  • Staramy się o uzyskanie pełnego zadowolenia naszych klientów, którzy nabywają właściwe i dobre jakościowo – oryginalne części produkcji czeskiej. Pomaga nam w tym 10-letnie doświadczenie w Agrozeto oraz 20 lat pracy w Agromie Kalisz.
zetor3

Właściciel firmy Tomasz Kałużny:

„W 1982 r. po ukończeniu mechanizacji rolnictwa na Akademii Rolniczej w Poznaniu, gdy podjąłem pracę w Agromie Kalisz jako kierownik serwisu techniczno-handlowego było w Polsce 900 sztuk ciągników Zetor 7011 na gwarancji – wszystkie za Wisłą. Wraz z ekipą fabryczną z Brna wizytowaliśmy POM-y i szczęśliwych posiadaczy Zetorów. Przez kolejne lata organizowałem szkolenia mechaników POM ów, rozliczałem usługi gwarancyjne, wielokrotnie wyjeżdżałem do Czech biorąc udział w zakupach nowych ciągników i części zamiennych. Osobiście wydałem rolnikom ok. 3000 Zetorów i nadal po 25 latach użytkowania spotykam się z ich strony z życzliwością i uznaniem.

W Agromie kierowałem działem części do Zetorów, który miał opinię najlepiej zaopatrzonego i najbardziej dynamicznego w firmie. Agroma Kalisz sprowadziła do Polski ponad 50 tys. tych solidnych i komfortowych ciągników, jednakże od 2000 roku przedsiębiorstwo zmierzało ku upadkowi. Postanowiłem zatem z kilkoma pracownikami wykorzystać naszą wiedzę i kontakty otwierając firmę Agrozeto, która stara się być przyjazną klientowi służąc fachową poradą, a dzięki dużemu zapasowi i asortymentowi – błyskawicznie dostarcza potrzebne części.”

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NAS!

od poniedziałku do piątku 8.00-16.00, w soboty 8.00-14.00

Jeśli jesteś zadowolony z naszych usług – powiedz to wszystkim!
(jeśli nie – powiedz to nam, coś poradzimy…)